In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Tetiana on View the commented commentTetiana, а Вам там нравится? Самое интересное, что он всегда мечтал переехать на пенсии в Испанию или Болгарию, а дом сдавать в аренду . Погода и климат как Вам? 🍀
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Lesia on View the commented comment
Так, Ірландія справді має супер-економіку. Все це завдяки американським і іншим світовим гігантам, які мають країну реєстрації Ірландія. Дехто говорить що це мильна бульбашка і скоро все лопне. Ну, може й так, Сингапур теж для горе-економістів був бульбашкою. Ірландія вже тридцять років все надувається і надувається, люди все багатші і багатші, а горе-економісти чекають бо ніяк ця бульбашка не лопне. А життя йде і багатий ірландець з лопнувшої ірландської бульбашки запросто переїде в іншу бульбашку, а той, хто боїться сюди їхати бо слухає горе-економістів, так і залишиться сидіти в своєму стабільному бідному кориті.
Ви маєте рацію: в Ірландії багато різних національностей. Їдуть сюди в основному дві категорії людей: працівники і біженці. Для працевлаштування треба отримати візу а візу дають тільки для окремих професій і список цей маленький. Людина з такою професією заробляє не мало, точно не мінімалку. До слова, якраз росіяни сюди приїхали як айтішники і менеджери вищої ланки, а вже потім родини перевезли або в процесі обзавелися. Ірландська пані навряд чи житиме з росіянином (до речі, цікава тема, треба буде вивчити), а от вивезти свою - це якраз варіант росіянкам і російськомовним жінкам і в Ірландії опинитися, і за різницю ментальностей не страждати.
Біженці сюди їдуть ті, хто або мав гроші на дорогу-адаптаційний процес-адвокатів, а значить теж не бідний, або ті, хто сьорбнув горя вдома і зубами гризтиме Долю лиш би вижити. А такі люди якраз і досягають успіхів. Сирія, Пакистан, Афганістан....та що його перераховувати, просто подивіться де була або йде війна і ці всі національності будуть в Ірландії.
В Ірландії всі релігії м'якшають, переплітаються, культури доповнюються, збагачуються. Спільна англійська мова спрощується настільки, що вже через місяць ти (безособове, не до Вас) розумієш індуса, навіть якщо до цього ви обоє ні слова не знали англійською.
А хто страждає від нестачі звиклих продуктів то не турбуйтеся, обов'язково знайдеться хтось, хто готує на дому або навпаки, самі станете тим, до кого будуть приходити за замовленнями "свої".
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Tetiana on View the commented commentСпасибо.... но Ирландия в прошлом. А про моря, океаны здесь мы много говорим последнее время. Мотивация должна быть оч сильной, что б их преодолевать,ну и мани, мани, которые мэны не оч хотят тратить, а у женщин их нет на такие кругалЯ давать вокруг земного шарика. 🙄
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Zhanna on View the commented comment
Мабуть, маєте рацію про проблеми. Але це ж не на довго, життя довше. Тим паче, якщо є мета то перепони не страшні
Так, в Ірландію першими поїхали поляки. Їх тут так багато! В 2022 був перепис населення і другою за кількістю населення після місцевих визнана польська діаспора.
До мене приїздили родичі, які польською розмовляють прекрасно, а англійською...ну...так собі. І перед поїздкою дуже турбувалися як би не загубитися в місті. То я їм сказала що в Ірландії діє чарівна фраза: "Do you speak Polish?" Головне, вивчити її і всі побутові проблеми зникають. Родичі спочатку не повірили, а після першого разу використання впевнилися що так і є. Нема жодного магазину чи державної установи, поліклініки чи школи де б не працював Поляк.
Поляки першими відкрили свої магазини. Хоча не завжди це справді Поляки. Я знаю що власниками "польських" магазинів є українці. Чому ж тоді називали їх польськими? - то вже інша історія
Громадяни Литви і Латвії теж приїхали не тільки двори підмітати. Бізнес їх процвітає. У мене механік - Пан з Литви, власник автосервісу. Золоті руки і доброї душі людина. Є й магазини балтійські. Наприклад, в Лімеріку є магазин "Балтика", власники з Литви. Але продукти там в основному з Германії. В Германії є декілька фірм які на етикетках пишуть російською і технології "як в союзі". Головне, залишається дизайн упаковок як в союзі.
Багацько продуктів з росії. Ну, як мінімум на етикетках російською.
А що до Вашого "в Ирландии полек и прибалтиек предостаточно.Зачем им этот "гемор"." я не згодна категорично тому що це аналог, хоча й полегшений, отого "а чому вдома нікого не знайшла, нікому не нужна?" Люди не завжди притягуються за ознакою "хто поближче" або хто якою мовою спілкуються.
Росіянок теж достатньо в світі, але ж і далі хтось їде, навіть попри рекомендації влади. А іноді навпаки: всупереч мировій тенденції!
Згодна в тому, що понаїхало багато І так, багато хто з польських і балтійських дівчат/жінок благополучно (а іноді не завжди) заміжні за місцевими. А зараз 100 000 українців запрошені. Серед нас не мало одиноких жіночок. І так, знайомимося активно. Так а де зараз немає одиноких українок? То що ж тепер білоруським пані і росіянкам вішатися бо їх в кордонах своїх замкнуто? Он раніше навіть моря вплав долали аби лише за кордон податися, а зараз все набагато простіше, можна знайти спосіб зустрітися десь.
Якщо хтось поставить собі за мету ірландця охомутати, то майте на увазі що в Ірландії зарплати не маленькі. Тут мінімалка як не найбільша в Євросоюзі. Тут навіть на соціалку можна середньо жити.
Ірландія класна з багатьох причин. 1) мова - англійська. Це тобі не шведська чи фінська, яку вивчиш і маєш преференцію лише в цій конкретній країні; 2) зарплати - високі. І система працевлаштування дозволяє працювати по пару годин чи по пару днів в тиждень. 3) мовні курси безплатні. Ні, якщо хочеш швидко і до С2, то платних теж багато. Зате адаптаційні курси безплатні і без тиску. 4) відкрити бізнес - простіше нікуди. Головне - вести його легко і податки просто платити. Оті пельмені-тортики можна робити легально і в деякій мірі без реєстрації. Вишивання, бісероплетіння, ручні вироби зі шкіри...всього не перерахувати що вже повідкривали українці. Важче лікарю і майже не можливо юристу тут, але це ж логічно, це всюди так.
А ірландські паночки справді о-го-го навіть в 85. Не всі, але 70 тут якраз початок самостійного життя
Придивіться до Ірландії
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Lesia on View the commented commentЯ уже писала, мои литовские родственники уехали давненько ...живут себе.
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Tetiana on View the commented commentЯ переписывалась с мужчиной, который уже лет 5 живёт в Ирландии он очень доволен уровнем жизни. Говорит что пожил в многих странах Европы и Ирландия, это супер по внутренней структуре, люди очень хорошие, и экономика супер, он сам не ирландец, не помню уже, может поляк.
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Tetiana on View the commented commentTetiana, мои комменты к сожалению отклонены.
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Tetiana on View the commented commentTetiana, ну какой сейчас дейтинг, с кем ирландцам знакомиться здесь?Ирландия не входит в шенген да и как туда лететь сейчас? Ну беларускам Вильнюс, Каунас, Дублин, но нужно 2 визы. Да и в Ирландии полек и прибалтиек предостаточно.Зачем им этот "гемор".
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Zhanna on View the commented comment
Ви зустрічалися з Ірландцем?
Якось читала статистику в яких країнах як сильно люди почуваються самотніми. Виходило вражаюче! Дуже великий відсоток ірландців скаржаться на самотність. На жаль, це справді так. Багато факторів тому сприяють. Я саме тому й повернулася на цей сайт щоб подивитися чи щось змінилося з часів мого перебування і в разі якщо все так же, то рекомендувати знайомим ірландським чоловікам реєструватися тут. Ірландські чоловіки будуть давитися і недовареними варениками з гливким сиром, і пересоленими супами, аби тільки кохана леді була щаслива
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Tetiana on View the commented commentБули в мене стосунки з тамтешнім, борщ дуже любив. У Білорусі мачанку їв за Будь здоров. Напевно, дружина виварює йому тепер.
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Zhanna on View the commented comment
Ірландія - не Європа, але Євросоюз. Тут пельмені побачиш лише в магазинах польських, балтійських, молдовських. Можливо і в російських є, але я там не буваю.
Їдять їх не тільки вихідці з пострадянщини, а й китайці; хоча б тому що це їх національна страва.
Часто плутають китайські пельмені з польськими вушками (як от хтось сплутав пельмень і равіоль). Але то від незнання особливостей національних кухонь.
Про європейську якість пельменів.
Як і всюди, в мережевих магазинах якість на рівні "та їсти можна, не отравитеся"; купують їх ті ж що і в країнах пострадянщини: одинаки, студенти, любителі цього продукту. Завдяки контролю такі_да, не отравляться.
Можна знайти тих, хто робить на дому, і замовляти. В основному, це польські та українські жінки. Мабуть і росіянки є, але я ще не чула, скоріше за все тому що люди не хочуть реєструвати власну справу і никаються по невеличких групках покупців; а може тому що я не дуже й шукала їх.
Ірландія - мультикультурна країна. Ірландці не їдять пельмені-вареники-голубці ітп. Ну як, не їдять... Не їли допоки не запросили до своїх домівок українських жінок з дітьми. Не знаю чи їстимуть потім, але зараз борщі-голубці-вареники-пельмені-ітп - одна з головних тем на зібраннях. Чи подобається їм? Поживемо-побачимо. Взагалі-то, ірландці дуже консервативна нація і в смаках теж. І ніколи не скаже що "Ні, не подобається". Тому лише час і гроші покажуть чи прийняли ірландці українську кухню. Якщо лише пельмені, то ні, не прийняли. Китайців давно наїхало в Ірландію багато, але пельмені на столах ірландців масово не появилися.
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Olga on View the commented commentПані Ольго, чи не були б Ви так ласкаві розказати як в Норвегії офіційно оформлюється виготовлення продуктів харчування на дому? Чи важко зареєструвати приватну діяльність? Як податки сплачуються і в якому розмірі? Чи потрібна ліцензія, скільки, які? Як і якими органами контролюється якість і безпека для покупця?
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Svetlana on View the commented commentПельмені - Китай. І оте "сибірські пельмені" то якраз зі Сходу, бо Сибір не так уже й давно російський.
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Zhanna on View the commented commentДа Жанна, это Грузия, а мвнты это азиатское блюдо, но они отличаются начинкой, там кладут рубленноетмясо мясо, но вкус отличный, не хуже пельменей )).
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Zhanna on View the commented commentА манты? сразу на ум приходит Азия, Монголия, Корея... Но пельмень - всё таки Сибирью веет
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Elena on View the commented commentЕлена, думаю дело не в сравнении. У нас ведь как? Всё что не с мясом , то - вареники. Но ведь и их не все любят. За себя скажу. Будет выбор пельмени или вареники , однозначно выберу пельмени. Все остальные начинки для вареников, равиоли и т.д. предпочитаю есть отдельно от теста. Лучше вообще без него. Особенно сыр.
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Lesia on View the commented comment🤔 Хинкали.....??? Даже не углубляясь, грузинское слово? Не?
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Lesia on View the commented comment
"Моя сестра пробовала очень много начинок в этих равиоли, и говорит, нет это есть нельзя, в сравнении наших пельмешек."// Мне не понятно, зачем сравнивать равиоли с пельменями. Думаю, итальянцы от своих равиолей не откажутся. Я с удовольствием в Италии ем равиоли, в России пельмени. Это просто разные блюда.
Кстати, пару дней назад делали на мастер-классе и равиоли с начинкой из трех разных мягких сыров. Мастер-класс проводил итальянский шеф-повар, работавший в мишленовских ресторанах. Вкусно получилось!
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Lesia on View the commented commentЕсли про итальянскую кухню тут скорее ближе тортеллини, но разница в начинке. Если в пельмени кладут сырой фарш, то в тортеллини — уже приготовленные ингредиенты, классика из мортаделлы, пармской ветчины и пармезана.
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Zhanna on View the commented commentНе углублялась в детали, вроде сибирские это точно наши, да и монты, хинкали, только у нас слышала)). Всё что со стола моей бабушки, для меня наше ☺️
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Svetlana on View the commented comment
Светлана, у меня была одноклассница. Тесно дружили. Её мама делала пельмени просто огромные. Кружки вырезала не стаканчиком, как мой папа, а блюдцем. Я прямо очень любила к ним в гости на пельмени ходить.
Равиоли не пробовала, но слышала много раз мнение схожие с вашим
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Lesia on View the commented commentДа и "ваши" ли они, то же спорный вопрос 🤔
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Svetlana on View the commented commentЭто меня Француз ввёл в заблуждение, я когда ему показывала наши пельмени, он мне сказал, что это равиоли. Но что то мне сестра не говорила, что там в Италии есть пельмени, или она обобщила тоже, что типо наших пельмений. А там и пельмени отдельно есть, буду знать, вот камфуз вышел 🫣
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Lesia on View the commented commentПусть меня поправят девочки, живущие в Европе но равиоли это равиоли, а пельмени они и в Европе пельмени и прекрасно там их наяривают.
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Lesia on View the commented commentЛеся, блин, как можно говорить что равиоли и пельмени близнецы-братья, чебурек приплести ещё можно тоже тесто с начинкой Ты же на картошку с помидором не говоришь так, хотя и то и то овощ. Равиоли по простому паста с начинкой внутрь, их цель разжечь аппетит перед едой, а пельмень отдельное монументальное блюдо Разное тесто, разный способ приготовления, даже смысл разный, в одном согласна, что равиоли- редкостная гадость, но ньо́кки гаже
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Olga on View the commented commentПоддержу тему пельмений. В Италии и Франции, да и наверное в принципе Европе, называют равиоли. Моя сестра пробовала очень много начинок в этих равиоли, и говорит, нет это есть нельзя, в сравнении наших пельмешек. Так что если бы итальянцы пробовали наши пельмешки, то наверняка зацепили бы )). А как там в Норвегии, с этими равиоли?
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Olga on View the commented commentПро пельмени супер! А какое но? Если опять не секрет, конечно. Вы молодец в этом плане. 👏
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Reply to Zhanna on View the commented commentЖанна,добрый день! Пока доход небольшой.Я держу цены,чтобы набрать клиентскую базу.Надеюсь,в перспективе "разбогатеть" Мне учиться языку в школе до конца этого года.Времени на развитие в качестве кондитера недостаточно.НО в перспективе будет и время и клиенты.Это и есть моя цель на сегодня.Радует(и удивляет иногда),что начали заказывать норвежцы.То есть что-то из нашего десерты им по вкусу.И,знаете,Жанна,мне кажется нужно пробовать делать то,что получается.Например,по моим наблюдениям,вязание здесь точно дохода не принесет.А вот выпечка-вполне,реально.У меня в планах ещё пельменями заняться,но есть некоторые но..Пока думаю.Спрос будет,уверена.
In the discussion on the Тортики,пироженки,печеньки...Серия 2 in the forum My art . Number of comments: 43
Ольга, нескромный вопрос. Приносит ли это ощутимый доход? Незнаю как ещё спросить, стоящее ли это занятие?
In the discussion on the как ответить на " неудобный" вопрос in the forum Men & women . Number of comments: 16
Reply to Lesia on View the commented commentвидимо и дела не было.







